Hypotéka na refinancovanie

Refinancujte svoju hypotéku Úverom na bývanie od Poštovej banky a získajte nižšiu mesačnú splátku vďaka výhodnej úrokovej sadzbe už od 0,5 % ročne. Získate tak výhodnú splátku a svoje mesačné výdavky budete mať pod kontrolou. 

Znížte si mesačné splátky na nevýhodnej hypotéke s Úverom na bývanie.

S naším najvýhodnejším úrokom už od 0,5 % ročne. môžete na mesačnej splátke ušetriť.  

UŽITOČNÉ BÝVANIE je úver na bývanie, ktorý vám poskytneme:

  • na splatenie existujúcich úverov, či hypotéky,
  • na nadobudnutie vášho bývania,
  • ale aj na rekonštrukciu bývania.

Máte záujem o refinancovanie hypotéky?

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri hypotéke vo výške 55 000 €, s úrokovou sadzbou 1,00 %* p. a. pri 3-ročnej fixácii úrokovej sadzby, s dobou splatnosti 30 rokov, počtom splátok 360 je ročná percentuálna miera nákladov 1,01 % (RPMN). 359 splátok je vo výške 176,97  a posledná 360. splátka je vo výške 174,64 . Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje 63 710,46 €. Vo výpočte nie je zohľadnený prípadný poplatok za poskytnutie hypotéky, poplatok za ohodnotenie nehnuteľnosti, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a náklady na poistenie nehnuteľnosti. Na schválenie a poskytnutie hypotéky nie je právny nárok. 

* Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za POISTENIE SCHOPNOSTI SPLÁCAŤ HYPOTÉKU vo výške 0,20 % p. a. a o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 0,30 % p. a.