Hypotéka na refinancovanie

Refinancujte svoju hypotéku Úverom na bývanie od Poštovej banky a získajte nižšiu mesačnú splátku vďaka výhodnej úrokovej sadzbe už od 1 % p. a. Výhodnú splátku získate naž na 5 rokov a svoje mesačné výdavky budete mať pod kontrolou. 

Znížte si mesačné splátky na nevýhodnej hypotéke s Úverom na bývanie.

S naším najvýhodnejším úrokom už od 1 % s fixáciou na 5 rokov môžete na mesačnej splátke ušetriť.  

UŽITOČNÉ BÝVANIE je úver na bývanie, ktorý vám poskytneme:

  • na splatenie existujúcich úverov, či hypotéky,
  • na nadobudnutie vášho bývania,
  • na rekonštrukciu bývania, 
  • ale aj bezúčelovo na čokoľvek.
Aktuálna výška hypotéky
Aktuálna mesačná splátka
Zostávajúce obdobie splatnosti hypotéky
rokov
Úroková sadzba pre 5-ročný fix
v Poštovej banke:
1 %
Vaša nová mesačná splátka
od Poštovej banky:
Prenosom hypotéky za 5 roky
s nami ušetríte:

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri úvere na bývanie vo výške 55 000 €, s úrokovou sadzbou 1,50%* p. a. pri 5-ročnej fixácii úrokovej sadzby, s dobou splatnosti 30 rokov, počtom splátok 360 je ročná percentuálna miera nákladov 1,51 % (RPMN). 359 splátok je vo výške 187,01 € a posledná 360. splátka je vo výške 184,41 €. Celková čiastka, ktorú klient uhradí, predstavuje 67 321,00 €. Vo výpočte nie je zohľadnený prípadný poplatok za poskytnutie úveru na bývanie, poplatok za ohodnotenie nehnuteľnosti, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a náklad na poistenie nehnuteľnosti.

Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za POISTENIE SCHOPNOSTI SPLÁCAŤ ÚVER NA BÝVANIE vo výške 0,20 % p. a. a o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 0,30 % p. a.